Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak? Facebook probléma!

Cinti016 kérdése:

Mit csináljak? Facebook probléma!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez fontos, értelmes válaszokat kérek, sűrgősen, ha lehet!

Az van, hogy szeretem, rajongója vagyok Michael Jackson-nak. És arra jutottam, hogy csinálok ilyen teljesen más néven magamnak külön profilt, amolyan Michael rajongó profilt. Bejelölgettem, bejelöltek más rajongók is gondolom a Világ minden tájáról, egy nap alatt kb 230 ismerős gyűlt össze. És most az van,h ma délután próbáltam belépni,és valami személyazonosságit akar velem csináltatni, de esélytelen.. :( Van több kép, és mellé nevek. Ki kell választanom, hogy a kép melyik ismerősömhöz tartozik. Többször próbáltam, a végére kiírta h sokat hibáztam a képekkel, próbáljam újra. Nagyon félek, hogy nem tudom visszahozni ezt a fiókom. Pedig kezdett tényleg jól alakulni..:( Nagyon szeretném. :( Mit tegyek?? HELP!



2014. febr. 6. 21:50
 1/4 anonim válasza:

énis csináltam már amolyan "rajongói profilt", egy darabig jól ment, de aztán valahogy letörölt a facebook.

Arra nem gondoltál, hogy valaki esetleg jelentett?

Azt tudom ajánlani, hogy a saját profilodról csinálj inkább amolyan "lájkolós oldalt", kérj meg minél több embert, hogy lájkolja, és posztolgass.

Szerintem többet ér, mint a profillal killódni! :)

2014. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csináltam oldalt is, de nem tudom, hogy indítsam be. van rajta összesen 182 like. nem tudom hogy hozzak rá többet.. a saját rendes profilomon meg szinte senki nem lenne rá kíváncsi. :/ Nem tudom mihez kezdjek ilyenkor. :(
2014. febr. 6. 22:11
 3/4 anonim válasza:

első vagyok.

Facebookon vannak csoportok, ahol m.sok is szoktak lájkokat kérni, keress p.r csoportot, és ott hirdesd.

Ha pl. Valaki megkér, hogy lájkold neki ezt meg azt, akkor kérd meg, hogy cserébe ő is lájkolja az oldalad.

Ask.fm-re regisztrálva vagy?

Ha nem, regisztrálj, és ott is birod hirdetni, sok embernek kérdésben küld el az oldalad linkjét, kérd meg hogy lájkolja, cserébe esetleg igérj neki lájkot, kérdést.

Sok lehetőség van! :)

sok szerencsét! :)

2014. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. febr. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!