Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót vegyek...

Milyen vírusírtót vegyek Windows 8-ra?

Figyelt kérdés

Múltkor feltettem Eset Nod 32őt, és nem működött, tiszta lassú lett a gép. Most Avast 2014em van, de nem tudom, hogy elég biztonságot nyújt-e. Milyetvegyek/töltsek le?

2,4Ghz, 8GB ram



2014. febr. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Eset Nod 32-t ajánlom. serialok: [link]
2014. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vortrex ***** válasza:
Windows 8-ban beépítve van vírusírtó, Defender néven, fölösleges mással lassítani a géped szerintem.
2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:

Nekem tele lett a micsodám a NOD serial szívásokkal, feltetten az ingyenes Panda Cloud -ot kb. egy éve és semmi bajom.


Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy van router (tűzfal) és nem netezem eszetlenül, a serial/crack/warez/sex/stb. google találatok nem az én webhelyeim :)

2014. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ESET termékeket csak magazinos kóddal van értelme használni,vagy megvásárolni.


Kérdező az Avast is jó választás.Ingyenesek közt legkiemelkedőbb védelem,otthonra elegendő.

2014. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor most letöltöm Avastot és egy ideig használom.
2014. febr. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!