Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor az iwiw-re be akarok...

Amikor az iwiw-re be akarok lépni, biztonsági figyelmeztetést ír ki a gépem. Mit tehetnék ezzel a figyelmeztetéssel?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy a hely biztonsági tanúsítványa lejárt, vagy esetleg meghamisították a lejárat óta. Nem garantált, hogy az iwiw.hu webhellyel kommunikálok, vagy esetleg egy támadóval. Nyilván nem vagyok fontos ember, meg a párom is azt mondja, hogy ki akarná feltörni az iwiw-emet, de én akkor sem vagyok nyugodt. Emiatt már 3 napja nem merek belépni az iwiw-be. Kérdésem arra vonatkozna, hogy ha tényleg valós most ez a fenyegetés, akkor mivel tudnám kivédeni és mivel tudnám biztonságossá tenni az iwiw-re való belépésemet?
2014. febr. 10. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Nem tudom mi a megoldás .....
2014. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na hát ezzel ki lettem segítve...
2014. febr. 10. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bocs, hogy beírtam!!!!
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sőt, nekem is ezt csinálja.

Vagy magát az iwiw szerverét törték fel, vagy tényleg nem újították meg ezt a tanúsítványt, vagy más lehet az oka.

Én se merek belépni, bár amúgy is jó, ha 4-5 havonta belépek, úgyhogy nem zavar.

2014. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem semmit nem kell csinálni, én sem tudtam belépni sem tegnap, sem most, gondolom majd helyrehozzák.
2014. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam az iwiw üzemeltetőinek és azt válaszolták, hogy a tanúsítvány néha le szokott járni. Meg azt is írták, hogy nyugodtan lépjek be, ami azóta meg is történt, viszont van olyan böngésző, ami be se enged egyáltalán lépni. (Többféle böngészőt és több gépet használunk) De a biztonsági figyelmeztetés azóta is (kb. 2 hete) mindig megjelenik. Egy hozzáértő nem tudna nekem válaszolni, hogy mit tegyek, mert nem vagyok nyugodt!?
2014. febr. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!