Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges, h 2 különböző...

Lehetséges, h 2 különböző embernek tökéletesen azonos az e-mail címe? A címlistámon valaki 2x szerepel. Teljesen azonos címmel - de csak az egyikre írott leveleim kapja meg a barátom. Hol landolhat a másikra írt levelem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 12:18
 1/5 Tengor ***** válasza:

Lehet, ha mondjuk a család valamiért úgy dönt, hogy az egész családnak egy e-mail címet regisztrálnak.

Ha azonos a két cím, akkor bizony meg kell, hogy kapja mind a kettőt. Esetleg a később érkezőt a levelezőrendszere spamnek értékeli és törli.

2014. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha teljesen azonos mail cím, akkor az 1 mail cím, nem pedig kettő.

Ha pl. kiss.bela@gmail.com és kiss.bela@gmail.hu akkor az már különböző email cím.

De ha mind kettő kiss.bela@gmail.com akkor az 1 email, és minden emilt 1 ember olvas.

2014. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én is pont így gondoltam. Nem családi cím. betűről betűre azonos... mégis 2 sor a listában. Amúgy sima freemail-es cím.A listát nem én írtam - automatikus.Az egyikről elszállnak a levelek.
2014. febr. 10. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Jobban megnéztem - és mit látok 1 betű elírás volt az egyik címben. Tehát: nincs 2 azonos cím - még jó! Köszi!
2014. okt. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!