Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki segítene, Google...

Valaki segítene, Google chrome összeomlik mindig. Van pár vírus a gépen pedig elv. Jó a vírusirtó. Emiatt lehet? :/ Ma délután óta van ez. Pedig a védelem állapota kitűnő, de írta hogy vagy fertőzött objektum ami nem megtisztítható?

Figyelt kérdés
:(

2014. febr. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtass le online scannert: [link]
2014. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Malwarebytes Free-t futtasd le.

Heti 1x ajanlott lefutatni ha hasznalsz virusirtot,ha nem.

2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... nekem volt hogy vírus nélkül is csinálta egy időben... úgy is ha az egész merevlemezem leformáztam és dvd-ről feltettem a Win7-et majd szintén eredeti lemezről a géphez tartozó drivereket majd egy ESS-t + a chrome-ot és kapcsolódtam a netre hogy leszedjek mindent ami kell és frisssítsek, stb... és rendszertelepítés után közvetlen ugyan ezt csinálta... aztán hagytam egy darabig, használtam másik böngészőt és egy ideje megint jó...
2014. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akadozott, aztán már normálisan működött, kiderült, hogy automatikusan letiltotta a VLC beépülőt. Ez volt a baja.
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!