Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast okozta hiba: A felhaszná...

Qkacdimension kérdése:

Avast okozta hiba: A felhasználói fiók nem létezik!?

Figyelt kérdés

Win7 (64bit) oprendszerem van amelyre nCorerol letoltottem az Avast vírusírtót. Feltelepítettem a leírtak szerint, aktiváltam stb. Minden tökéletesen működik. Amíg ki nem kapcsolok a gépet és újra nem indítom..

Itt ugyanis mintha nem tudná felismerni a fiókot. Rendesen betölt a windows és miután előjön az üdvözlőképernyő tölt a gép ezerrel, ám ha rákattolok az fiókra, hogy belépjek azt írja ki: A megadott fiók nem létezik

Ezek után a végtelenségig indul újra gép, ami semmi változást nem hoz.

Szinte biztos vagyok benne, hogy az Avast kavar be, mert korábban is volt ugyanez a probléma, aztán eltávolítottam és semmi gond nem volt utána. Most szeretném újra feltenni mert mégiscsak kell egy rendes vírusirtó és a trial verzióktól már kivagyok. Szóval nem értem mi lehet a gond? Nagyon hálás lennék ha sikerülne megoldani a dolgot.



2014. febr. 16. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

F8 indításnál és csőeketett mod

és törlöd az avastot

2014. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen most én is erre hajlok, de egyébként mi okozhatja ezt? Esetleg a program nem megfelelő?
2014. febr. 16. 12:38
 3/5 belapus ***** válasza:

Véleményem szerint nem az Avast hibája, hanem leginkább a nem megfelelő hekkelésé lehet.

Esetleg a hivatalos honlapjáról töltsd le az ingyenes - figyelem --> ingyenes! - verziót és azzal is próbáld ki.

2014. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen tört vackokat minek használsz? Azok nem védenek aztán semmit és hibát hibára halmoznak,akár a rendszerben is.

Avast hivatalos oldaláról töltsd le a free-t és ennyi,elég az otthonra.

Ha fizetőst akarsz,akkor használd az ESET termékét,magazinos kóddal persze,ami Sg fórumába közölnek.1perc ESET oldalán beregizni és megy emailedre a havi felh.név és jelszó! (vagy ha ennyi nehéz havonta,akkor megvásárolod)

2014. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért használok ilyen vackokat, mert nem szeretnék 30 naponként újra letölteni egy másik trial verziót és igen ilyen fukar vagyok, hogy nem fizetek elő eredetire.
2014. febr. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!