Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8.1 Defender?

Windows 8.1 Defender?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a beépített Defender?

Ha másikat szeretnék feltenni, és kikapcsolom akkor is fut majd a háttérben? Mert a szolgáltatásoknál nem lehet letiltani. :/



2014. febr. 16. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyha úgy vesszük akkor ez egy olyan kérdés hogy megbízhatsz-e a rendszerbe. Fontos kérdés: Hackelt vagy eredeti? És használsz uTorrentet vagy más letöltő klienst?

Ugyan is én nem nagyon bízom ebbe a kettő új rendszerbe (windows 8, windows 8.1) mert olyat láttam beállítások közt hogy engedélyezem-e hogy minden adatomat alkalmazásomat a Microsofthoz küldje a rendszer. Természetesen amíg nem nyúltam hozzá addig Be üzemmódba volt. Azt a témát is felhozom hogy nehogy telepítsd a Windows 8 v. 8.1 mellé Windows 7-et vagy régebbi rendszert semmikép ne rakj! Valaki így bukott le a Microsoftnál hogy a Windows 8 adatokat küldött hogy a mellette futó Windows 7 hackelt. Méghozzá nekem még a Defender nem nagyon talált vírust. Fizetős vírusirtót azért ne vegyél, de nézzél utána egy jó vírusirtónak!

Remélem válaszom hasznos volt! :)

2014. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább használj Panda Cloud-ot vagy Avast Free-t. Esetleg Nod 32 és azt aktiválgatod újságos kódokkal.
2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen a kérdésre válaszoljatok, ne arra mit tegyek fel.
2014. febr. 16. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem bízom meg benne. Az előző válaszom ha nem volt érthető akkor konkrétan megmondom: Nem bízom meg benne, magába semmit nem ér. Nem védi rendesen a gépet.
2014. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. A Defender felhasználói felületén letiltottam a valós védelmet, kvázi kikapcsoltam. De a feladatkezelőben fut, és a szolgáltatásoknál is. Nem lehet letiltani.
2014. febr. 16. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a baj azzal, hogy ajánlottam néhány olyan programot, ami jobban védné a géped a mostani Defendernél. Ha elolvastad volna, úgy kezdődött a válaszom, hogy "Inkább használj". Ebből arra tudhattál volna következtetni, hogy a Defender nem éppen a legjobb, és vannak nála jobb, ingyenes vírusirtók is.
2014. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha le akarod tiltani,rakj fel egy masik virusirtot ..az alapbol letiltja ,majd a beallitasokban tiltsd le(az uj virusirtonal) a windows-al valo egyutt indulast ( ha lehet)


baidu antivirus eseteben mukodik a modszer

2014. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!