Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tüntetem el a YTTBookMu...

Kriss06 kérdése:

Hogyan tüntetem el a YTTBookMuark (nem írtam el, nem YTBookMark-ra gondolok)?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem valamit netről amit lehet nem kellett volna és teleszórta a gépem szeméttel (rendszerkezelő "csodaprogram", segítünk az életeden system, böngésző toolbar+keresőmotor átállítás). Na most ezeket sikerült eltüntetnem kivéve egyet, a Google Chrome-ba van egy bővítmény bizonyos YTTBookMuark, ott van bővítmények között le tudom törölni el is tűnik de ha újra elindítom a Chrome-ot megint ott van. Mivel a neve az hasonlít a YTBookMark-ra és az engedélyekre kattintva látom hogy hozzáférése van kb mindhez, és mivel nem tudom letörölni ezért arra következtetek, hogy nem jó indulatú és el akarom tüntetni minél hamarabb. Segítsetek légyszíves.

2014. febr. 22. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Megnyitod a Google Chrome bőngészöt és nyomsz egy Alt + F-et

2. Lelapozol a Tools-ig aztán Extensions

3. Megkeresed a YTTBookMark plugint és jobbklikkel rákatintasz a törlés ikonra és kiválasztod a " Remove" opciót.


Itt képekkel is látható hogyan :

[link]

2014. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!