Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent az ha valaki a...

Mit jelent az ha valaki a facebookon kéri egy másik ember idővonalának felülvizsgálatát? Milyen okból kifolyólag szoktak ilyet kérni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem az internetezést ezért nem vagyok még tisztában egy két dologgal többek között azzal sem hogy a facebookon bejelöltem egy ismeröst és ő vissza is jelzett hogy ismer. Utána pár nap múlva kiírt ott face oldalamon egy szöveget hogy ez az ismerős kérte az idővonalam felülvizsgálatát és írt ez az ismerős hogy adjam meg az e-mail címemet.
2014. márc. 2. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne add meg az email-címedet, ez átverés, vagy adathalászat! Ilyen nincs normál körülmények között. Az megteheted, hogy a Facebookra belépve lefuttatod az ESET Social Mediát, ha ESS7 a védelem a gépeden.
2014. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha írni akar neked, használja a CHAT-et! Erre találták ki.
2014. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Töröld és ne add meg senkinek az e-mail címed & jelszavad, hivatalosan a facebook nem fogja kérni SOHA.
2014. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A speciális Facebook email-címeket most szüntették meg, éppen az adathalászat miatt.
2014. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mit jelent az hogy valaki kéri az idővonalam felülvizsgálatát? Létezik ilyen?
2014. márc. 2. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig amikor beléptem a facebook oldalamra ezt írta ki hogy x nevű ember kérte az idővonalam felülvizsgálatát.Akármennyire nem értek még a netezéshez ,ezen azért én is meglepődtem.
2014. márc. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!