Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Anti-Virus 2014...

Kaspersky Anti-Virus 2014 mennyire megbízható? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát én most hallom elsőnek ezt a "vírus irtót". Elég No-name.


Avast vagy AVG megbízható

De inkább avast. Az is ingyenes.(egy része)

2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akármilyen tesztet néztem, mindig elég jó értékelést kapott, az általad említett kettőt pedig messze leelőzte.
2014. márc. 4. 20:46
 3/12 belapus ***** válasza:
91%
Az egyik legjobb név a vírusirtók közül.A 2014-es verzió kissé bugos volt eleinte, de talán azóta javították.Az itcafe Fórumán külön topikja van.Szerintem ott még több és pontosabb információhoz juthatsz.
2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem! De azért jöhetnek még válaszok, hátha van jobb is.
2014. márc. 4. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Első válaszolón jót röhögtem,még hogy no name...Nagyon le lehetsz maradva :))


Jó védelem azt mondják,illetve a tesztek is azt mutatják (bár a fele se igaz),de viszont otthoni tesztek alapján jó kis védelem az is,de ha vásárlásra adod a fejed,akkor miért nem a Kaspersky Internet Security-t?

Mielőtt vásárolsz védelmet mindig teszteld le a próbaverziós változatukat,mert hiába jó egy védelem ha közbe a rendszereden furcsaságokat művel,belassítja,egyéb hibákat okoz.

Nem hiába létezik próbaverziók! (30 naposak). Ha beválik,akkor vásárold csak meg.


Mellesleg Bitdefendert is ugyan úgy istenítik.

2014. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az Internet-Security verzió mivel másabb? Tudom, hogy van benne tűzfal, de az mit jelent, miben segít nekem, meg mi ellen véd?
2014. márc. 4. 22:50
 7/12 belapus ***** válasza:
100%
2014. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem a 2014-et elcseszték de alapjában a piac egyik legjobb szoftveréről beszélünk, mindenképpen érdemes beruházni, 7000-ért már lehet hozzá licenset venni. csak azt nem tudom aki sötét, gy#kér az miért szól ehhez hozzá.
2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 5. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Kaspersky internet security 2014 van a gépemen nagyon jól védi a gépem azelöt avast társai teljesen tútál vírusos volt a gépem. 11 ezerért vásároltam meg a kaspersky hivatalos oldaláról.
2014. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!