Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet eltávolítani az...

Hogyan lehet eltávolítani az "Ads by OffersWizards" pop-p féle felugró ablakokat?

Figyelt kérdés
Legtöbbször "ipad" szó szerepel, benne, meg "click here". Ezekre soha nem klikkeltem. Zölddel jelzett kétszer aláhúzott hivatkozások vannak. Ami fontos még: miután bekapcsoltam a gépet, és először indítottam el böngészőt rögtön ki is lép belőle, másodszor már nem. Op rendszer Win 8.1. Böngésző leggyakrabban Chrome. De Explorrer esetében is felugrik a reklám.

#Pop-up #Ads by OffersWizards
2014. márc. 5. 06:28
 1/2 anonim válasza:
Próbálj 1 malware scannert, nézd meg a bővítményeket, telepítsd az adblock(plus)-t vagy hasonló bővitményt
2014. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello!


Nekem van adblock plusz-om is megnéztem a bővítményeket is ahol nem is szerepel a program mégis ott van és nem tudom sehogy sem eltüntetni a vírusirtóm elsőre felismerte majd el is távolította és mégis fenn van..hogy tudnám eltüntetni végleg és hogy töltődik le ez magától?

2014. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!