Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet routernek utólag...

Hogy lehet routernek utólag jelszót megadni?

Figyelt kérdés
Régóta megvan,de sose volt jelszó,viszont lassú a net,és sokszor elmegy,ezért le akarjuk védetni jelszóval. És mktől függ hogy hogyan lehet? A routertől is vagy csak a géptől?

2014. márc. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A routertől függ a hogyan, de szerencsédre a lépéssorozat 99%-ban megegyezik minden routernél. De akárhogy is, a kézikönyvben benne van. :)
2014. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Csak a routertől függ. Be kell lépni a konfig felületére és a wifi beállításoknál megadni a titkosítást.
2014. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állítólag már próbáltuk,és másik gépen nem fogadta el a kódot! Mi lehet a gond?
2014. márc. 15. 20:53
 4/6 Tengor ***** válasza:
Hogy nem értetek hozzá? Mi az, hogy állítólag már próbáltátok? Megcsináltátok v. sem?
2014. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam,hanem apám, és nem az én gépemen van. De nem tudja mi a baja,és igen próbálta,de mondom: másik gépen nem fogadta el a kódot,amit megadott!
2014. márc. 16. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a jelszavat nyomd meg a reset gombot a routeren miután ujraindul az alapértelemezett jelszó lesz az érvényes amire a neten is rá tudsz kereni ha megadod a router pontos típusát, csak arra vigyázz ha a routerben esetleg mentve van adsl jelszó és nem tudod akkor a reset után nem lessz net és meg kell adnod a routerban újra.
2014. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!