Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus van a gépemen, és...

Vírus van a gépemen, és semelyik vírusirtót nem tudom telepíteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon kérem, segítsetek, mert már szinte mindent próbáltam!
2014. márc. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



ezt próbáld

2014. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Esetleg ezt megpróbálhatod még az újratelepítés előtt:


[link]


Csak ne a fertőzött gépre töltsd le és ne azon írd ki.

2014. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legbiztosabb módszer a vírusirtásra az, amikor a fertőzött gépből a winyót kiszereljük, és egy tiszta, megbízható és jó víruskeresővel rendelkező géphez csatlakoztatjuk külső meghajtóként. Így szoktam ráereszteni a víruskeresőt, így minden vírust meg lehet találni.

Ha egy gép saját magán keresi a vírust, a vírus befolyásolhatja a víruskeresőt, sőt blokkolhatja is, mint a Te esetedben...

Kell keresni egy megbízható gépet a családban vagy a baráti körben és a kiszerelt winyót azon megcsekkolni...

2014. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.: Azt már próbáltam (pendrive-ra kiírtam egy tiszta másik gépröl), de valamiért nem sikerült bebootolni róla :( írt minden féle infót, meg hogy booting from usb disk, vártam 10-20 percet is, de semmi sem történt :(


3.: És hogyha átírja magát a vírus a tiszta gép HDD-jébe? Meg nem eleve a RAM-ban tárolja magát, és onnan fertöz mindent? Bocsánat ha hülyeséget beszélek de nem nagyon értek hozzá, ezeket is csak olvastam, nameg hallottam.

2014. márc. 17. 00:30
 5/5 belapus ***** válasza:
Ha elvinnéd egy szervizbe, nagy valószínűséggel a harmadik válaszban leírt módon oldanák meg a vírusirtást.Persze korrekt szervizről van szó.
2014. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!