Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyiket használjam EMISOFT...

Melyiket használjam EMISOFT Anti Malware vagy ESET Smarty security 7?

Figyelt kérdés

A fönti 2-közül választhatnék mind a 2-ő jogtiszta verzió a ESET-el az volt bajom hogy nem minden kártevőt észlel még kereséskor sem(illetve nincs gyors keresés) míg az EMISOFT a legapróbb kártevőket is kiszúrja kereséskor viszont nincs beépített tűzfal.


Szerintetek melyiket használjam??



2014. márc. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első nagyon szar, nekem Eset nagyon bevállt, de ha még attól is jobbat akarsz, akkor Kaspersky.
2014. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Az EMISOFT, gondolom Emsisoft.Ha igen, a hátránya inkább az lehet, hogy jóval nagyobb a memóriaigénye, mint az ESS 7-nek és valóban nincs benne tűzfal.Ha csak a tűzfal a gond, használhatod a Comodo tűzfalát mellé.Az ESS is kérdez rendesen, de egy Emsisoft-Comodo pároshoz képest szerintem jóval kevesebbet.

Véleményem szerint mindkettő jó választás lehet ( a Comodoval kiegészítve ), ezért elsősorban rajtad múlik, neked melyik a szimpatikusabb.

Nálam enyhe fölénnyel ( memória + túl sok felugró kérdés ) az ESS 7.

2014. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor úgy nézem ez eldőlt az ESET 7-lesz !
2014. márc. 22. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Eset Smart 7-et használom és mellé [link]

Azaz az emsisoft ingyenes keresőjét ez kb mindent megtalál nálam. :)

2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sznorbi2 válasza:

Az egyik gépemen az Eset Smart Security( legális verzió ) van, a másikon meg az Emsisoft AM és jelen álláspont szerint az Emsisoft jobban teljesít. Valószínűleg azért is, mert 2 AV motort használ. Az egyik a háztáji, vagyis a saját, a másik pedig a Bitdefender. Mint tudjuk a Bitdefender motorját rengeteg AV szoftvergyártó használja és nem azért mert olcsó, vagy ingyenes.

Én az Emsisoft mellett teszem le a voksom. Kell mellé egy remek tűzfal( ingyenes Comodo, Private Firewall stb. ) és teljesen jó védelem van a gépen.

Mellesleg az Emsisoft AM-nek is van internet security-je, amiben az Online Armor teljesít. Szintén egy remek tűzfal, bár azért nem egy magos gépre való védelmek.

Ja, és normál körülmények közt olcsóbb is az Emsisoft, mint a Eset SS, ha nem ingyenesként újítod havonta.

2014. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem ESET újsághoz jön havonta bár azért teszem fel inkább azt mer nem kéne hogy lefogja a gépem az EMISOFT


Egyébként egész jó gépem van Bf3-mal, COD-al stb nyomom rajta...

2014. márc. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!