Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ubuntut használok, és megtudta...

Ubuntut használok, és megtudtam hogy az alapértelmezett ufw tűzfal nincs automatikus bekapcsolva telepítés után. Szóval egy ideje így használtam a gépet. és qbitorrentel torrenteztem rendesen. Lehetek vírusos?

Figyelt kérdés
Érhette támadás/kémprogram/vírus a gépemet? Nem észleltem ennek jelét, de úgy gondolom hogy ez a tudatlanság nagy hiba volt, és most nem tudom mi tévő legyek...

2014. márc. 21. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A tűzfalnak semmi köze a vírusokhoz.
2014. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érhette támadás a számítógépem?
2014. márc. 21. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Erinthette? Igen.

Erintette? Nem tudjuk.

2014. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég kevesen támadják a Linuxokat, én nem félnék támadástól. Tört linuxos szofvtvereket nem használsz gondolom.
2014. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem használok.
2014. márc. 21. 23:52
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
Tört Linuxos szoftver? Na, olyanról sem hallottam még… Én mondjuk eleve csak az iptablest használom, normálisan az is bőven elég. Nézd meg, nálad fut-e.
2014. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Wampa:

Tort linuxos szoftver???? Az meg micsoda?! Uram Isten....

2014. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6, #7:

Azért, mert nem ismersz valamit, nem elterjedtek, még nem kell engem itt meglincselni. Tessék, itt van mindjárt 10:

[link]

[link]


Ha ebben semmi kártékony nincs, akkor megeszem a kalapom. #7-es, ajánlom ezt neked is a kultúrált véleményformálásod után.

2014. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
@Wampa: És tényleg! Remélem, nem sokan használják…
2014. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!