Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A CCleaner törölhet ki fontos...

A CCleaner törölhet ki fontos dolgokat a gépről?

Figyelt kérdés
Pl. fájlokat, amikre nekem szükségem van.

2014. márc. 22. 09:27
 1/2 Gryphon ***** válasza:
Én azt használom pár éve. Soha semmi sem hiányzott. Szerintem megbízható.
2014. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felteszed mellé a ccleaner enhancer-t és nem tudod hogy mi micsoda akkor jó eséllyel igen... bár nekem kékhalálozott tőle... valamit kitörölt a rendszerfájlok közül azóta sikerült rájönnöm hogy mit nem szabad bejelölni... de alapból ha nem teszel fel mellé semmit akkor csak az előzményeket távolítja el... pl ha feltelepítesz valamit és az a telepítő a gépre mindig kicsomagolja magát és úgy települ... ezeket a kicsomagolt cuccokat törli... akkor pl hogy miket nyitottál meg a gépen... böngészési előzményeket meg ilyeneket... de ezeket mind testreszabhatod hogy mit szeretnél hogy törölnjön és hogy mit ne... na meg van egy rész benne ahol be lehet állítani hogy mik induljanak el maguktól... szóval egy a lényeg... magában a ccleaner szerintem nem tud kárt okozni...
2014. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!