Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van itt olyan aki ismer...

Van itt olyan aki ismer minden kém programot, lehet hogy figyelik a gépemet?

Figyelt kérdés
Van olyan kém program amihez nem kell az "áldozat" gépéhez hozzáférni?Ha figyelnek akkor el is menthetik az áldozat tevékenységeit?Ez a dolog támadható jogilag?

2014. márc. 23. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Te nem vagy tisztában a dolgokkal,nem igazán értem mit értesz a kémprogram alatt de sanda gyanúm hogy összekevered a spyware nevű vírussal,az sem olyan mint a filmekben hogy 0-24órában figyel mindent amit csinálsz a gépeden,az meg egyenesen lehetetlen hogy még zuhanyzás közben is figyeljen. Vírusirtással megoldható a dolog HitmanPRO-t lefuttatod majd letörlöd a gépről,avast-al csinálsz 1 rendszertöltéskori vizsgálatot,a végén megspékeled 1 töredezettségmentesítéssel hogy a winchestert összerázd kicsit,és készen is vagy.

Ha nagyon rád jött a paranoia akkor telepítsd újra a géped én a tiszta rendszer híve vagyok,amellett hogy nincs olyan vírust amit ne lehetne leírtani,remélem segítettem :D

2014. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra nem gyanakodok hogy engem is figyel,hanem csak azt amit csinálok.Egyébként a keylogger,vagy ehhez hasonló programra gondolok.
2014. márc. 23. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A keyloggernek is több típusa van tudomásom szerint,életbe lép amit fentebb említettem és a probléma megoldva :D
2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!