Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki ajanlana egy mukodo...

Valaki ajanlana egy mukodo HACK-programot metin2.hu hoz?

Figyelt kérdés
Egyik cehtarsam kolcsonkert egy fullos Mereg kard+9 est pvp -st es nem agya vissza, ot szeretnem feltorni es visszavenni,olyan program kell amihez nem kell megadni a felhasznalo nevet csak a Karakter nevet , nagyon halas lennek erte es a KeyLoggerek-el kimelyetek legyszives <3

2014. márc. 24. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Főleg hogy jártas vagyok a játékban 3 évet jatszodtam (SAJNOS).
2014. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
metincheat.csakakarekterneve.nagypiroshackgomb.hu
2014. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:

#1, ha nem lennél jártas, akkor lenne v. hogy jön a második mondatban az ok-okzat?

Kérdező, nem tudod a saját felhasználóneved?

2014. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egyik cehtarsam kolcsonkert egy fullos Mereg kard+9 est pvp -st es nem agya vissza"


XD Ez szerintem kamu de megérdemled ha tényleg odaadsz egy ismeretlen netes embernek 1 fullos cuccod :D Amúgy meg ne hackeljélm felejtsd el. HackShield úgyis megfogja.

2014. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!