Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a Windows 7...

Elfelejtettem a Windows 7 rendszergazda jelszavát! Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Már próbáltam windows password reset CD-vel, de valami hibát írt ki, hogy nem lehet megcserélni a jelszót. Tudtok valami tippet, hogy mit csinálhatnék?

2014. márc. 28. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne trollkodj más gépével és ne tegyél fel átlátszó kérdéseket.

Na mondom, mit csinálj. Mivel "elfelejtetted", mert nyilván nem használod minden nap, mert te csak a vendégfiókot használod, tudnod kell, hogy mennyi karakterből állt és volt-e benne szám vagy különleges karakter. Nos, tölts le egy szivárnykód-bootoló programot, írd ki cd-re, és futtasd le. Ezek után kiadja a jelszót, ha az nem túl hosszú, vagy túl bonyolult, mert akkor évekig tart vagy trial verzióval nem működik.

2014. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A számítógép újra telepítése. Az újra telepítés során lehetőséged van arra hogy a saját fájljaidat meghadja és csak a windows-t tegye újra. Az első válaszadónak meg üzenem hogy nem feltétlen más gépén állította át. Ha azzal trollkodott hogy ő most valamilyen szuper-titkos jelszót talál ki magának és egy kakaó után elfelejtette...
2014. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!