Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom kideríteni...

Hogyan tudom kideríteni valakiről hogy fake (nem valós, nem létező személy) -ként van regisztrálva facebookon?

Figyelt kérdés
egy ideje beszélek egy fiúval de elég sok képet küldött magáról meg vannak dolgok amik csak arra utalhatnak hogy létezik(meg olyan képek amiket csak úgy nem raknának fel az oldalra)azonban vannak furcsaságok amit teljesen hihetetlenek...szóval szeretném kérni az ehhez értők segítségét(17/L)

2014. ápr. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

google képkeresés (fényképező ikonra kattintasz és feltöltöd a képet) Aztán kiderül hogy az ő képei vagy sem.

De ne legyél naív a FB-on regisztráltak 10%-a kamu profil.

2014. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nem biztosít 100%-ban arra hogy nem kamu...már próbáltam mindent de nehéz..
2014. ápr. 11. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon sok visszaigazolt ismerőse van... vszínű, hogy nem fake!
2014. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy tuti tipp, hogy ismerkedj valódi sráccal: ismerkedj a valóságban.
2014. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

eltakarta hogy láthassam kik az ismerősei...igen tudom már próbáltam rászedni hogy találkozzunk de fura ez az egész és a végére akarok járni!

régóta tart és csak egy módszer kéne hogy kiderítsem valódi e...

2014. ápr. 16. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Google keresés a nevére, iskolájára stb évszámok, dátumok alapján. Lehet találni tablókat, versenyeredményeket, sporteredményeket. Ha tudod a várost, ahol lakik, meg iskolát, ilyesmit, akkor ki is lesheted, nem kell úgy találkozni vele, hogy ő is tudjon róla.
2014. máj. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!