Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Volt már egy kérdésem Rendőrsé...

Spectator kérdése:

Volt már egy kérdésem Rendőrségi virus-fertőzés ügyében. Mostani kérdésem: Kell-e az ajánlott mindenféle ravasz manipuláció, vagy az alábbi eljárás is elég? Maradhatott még valami disznóság a gépben?

Figyelt kérdés

A Rendőrségi virusra korábban kapott két válasz egyikében kaptam egy link-et, ami 170(!) különféle tippet tartalmazott, meg egy virusirtó cég címét. Őszintén Köszi!

Én egyszerűen kihúztam a kábel-internet koax-dugóját a Modemből, és szabályszerűen (start-klikk stb.) kikapcsoltam a gépet. (220 V-ot nem). Pár perc után a kábelt visszadugva, és a gépet indítva, minden oké lett. (Megjegyzés: Ez után az F-secure virusirtó nem jelzett semmi rosszat, igaz előtte se védett meg). És most olvasd a fenti kérdést!



#Rendőrségi-virus
2014. ápr. 14. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel átnézheted a géped:

[link]

2014. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt a linket szerintem pont én raktam fel neked és nagyon jól leírja a teendőket.Utána van 172 hozzászólás /nem pedig tippek/de nem az a lényeg.3 módszert írnak le részletesen /szerintem a 2. a legegyszerűbben megvalósítható,bár attól függ ki mennyire ért hozzá/ott van a vége a cikknek hogy "Remélem sikerült segítenünk, sok sikert a vírus irtásához!"Azzal hogy megszakítottad az internetkapcsolatot és ki-be kapcsoltad a gépet vírus ügyben nagyjából nem csináltál semmit.A Malwarebytes jó,próbáld ki.
2014. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!