Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaphatnék gyors segítséget?...

Kaphatnék gyors segítséget? Szóval Gigabyte GA-94. nevezetű alaplapom van. Akkor most ezeket a processzorokat tudom használni az alaplapomba?

Figyelt kérdés

Na tehát nekem GigaByte GA-945PL-S3P nevezetű alaplapom van. Én processzort akarok cserélni, ezért utána jártam a dolgoknak, hogy milyen processzorokat lehet beletenni.


[link]


Ezen az oldalon azt írja, hogy "IntelŸ Core™2 Duo / PentiumŸ D processzorok támogatása" <----- tehát amelyik procinak a nevében benne van a pentium vagy a duo szó, akkor azt beletudom tenni az alaplapomba, és kényelmesen használhatom?


Intel Pentium E2160, 1800 MHz, ilyen procim van (kb 3500 ft), és én olyan 20.000 ft körülit akarok most venni.



2014. ápr. 14. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt egy szép kis lista mik jók, mik nem teszteltek, mik nem jók.


[link]


alul a CPU compatibility list

2014. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasznos! Köszönöm!
2014. ápr. 15. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!