Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows script host Mindid...

ZDavid kérdése:

Windows script host Mindid mikor bekacsolom a számítógépet kiad egy ablakot Windows script host-névvel Mit kéne tennem, és mit is jelent ez?

Figyelt kérdés

A számítógépet emiatt már újra telepítettem, és vírusirtót is bevettetem.


az ablak tartalma:

script: c\programdata\Abode\134db2.vbe

sor: 78

karakter:2

hiba: A rendszer nem találja a megadott erőforrást



kód: 800c0005

forrás: msxml3.dll



2014. ápr. 17. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Google forditóval:

"Én már szerzés ez hiba minden alkalommal, amikor indítani a számítógépet. Én tényleg nem tudom, hogyan oldja meg? Tud valaki kölcsönöznek a kezét? Itt van, amit a hiba így néz ki: ... azt mutatják, további


Legjobb válasz kérdező választása

Shizle válaszolt 1 évvel ezelőtt

illetve ott egy fájl hiányzik a Adobe alkalmazást, távolítsa el, majd telepítse újra. Úgy tűnik, hogy a Windows 8-hiba.

Asker minősítése & comment

5-ből 3

Köszönöm. Nem vagyok a Windows 8, lol ...

Arány Megjegyzés

Egyéb válaszok (1)


D3ath válaszolt 1 évvel ezelőtt

Az ezzel kapcsolatos. Vbe fájl úgy tűnik, hogy maleware kapcsolatban. Ez egy véletlenszerű nevet, és nem kell, hogy a fájl az Adobe mappában.

Először futtassa a maleware vizsgálat segítségével malewarebytes. Ha ez nem oldja meg a problémát, tiltsa le az Adobe indul indítási és nézze időjárás, a probléma továbbra is fennáll. Ha igen, akkor letiltja az adott. Vbe fájl autorun. Ellenőrizze a kapcsolatot, ha nem tudod, hogyan. [link] ..."

2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!