Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az anotalk.eu mennyire biztons...

Az anotalk.eu mennyire biztonságos? Úgy értem le tudják nyomozni, hogy honnan írok, ki vagyok, anélkül, hogy kiadnám az adataim? Ilyen téren nagyon nem vagyok jártas, bocsi a béna kérdésért!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a (normális) válaszokat! :)

2014. ápr. 17. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bármelyik oldal szerverének kezelője meg tudja nézni, hogy a bejegyzésed melyik IP-címről érkezett ... ennyit minimum
2014. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. De akivel beszélgetem, az "le tud nyomozni"?
2014. ápr. 17. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszönöm! :))
2014. ápr. 17. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szia, mint az oldal egyik üzemeltetője elmondhatom, hogy semmilyen formában nem tárolunk adatot, visszakeresni még mi sem tudunk pontosan, nemhogy az ismeretlenek. :)
2014. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, nagyon köszönöm! :)) Így már biztos forrásból tudom.:D
2014. ápr. 18. 18:41
 7/11 anonim válasza:
77%
Egyébként meg kitörölhetik az IP-vel ha bárki is jártasabb picit a témában. Nincs bizonyíték ereje semmivel kapcsolatban, csak alapos nyomozás után egy bizonyítási eljárás során használható fel de ahhoz elég nagy súlyú bűncselekményt kell elkövess, hogy foglalkozzanak vele mert nem kis munka és nem olcsó egy ilyen dolog hivatalosan.
2015. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ilyen jellegű probléma nem merült fel, csak féltem, hogy nehogy valaki esetleg csőbe húzzon.

Köszi a részletes választ! :)

2015. jan. 7. 22:52
 9/11 anonim válasza:
És a rendőrség képes lenyomozni?
2015. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
19%

a rendorseg az mindenre kepes, szerinted?

MIERT NEM LENNE KEPES ?

Tudod , miert kapjak el a bunosoket , honnan csinalt vmi rosszat ezert mert a rendorok mindenre kepesek

2015. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!