Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltört facebook fiók, elfelej...

Feltört facebook fiók, elfelejtett email jelszó. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma be akartam lépni a facebookba, de az fogadott, hogy tegnap 14.43kor megváltoztatták a jelszavamat. Rá mentem az "elfelejtettem a jelszavam"-ra, de itt emailre küldik ki az új jelszót és ellenőrző kódot. Az a problémám, hogy elfelejtettem az emailem jelszavát. :/ Alternatív email címet nem adtam meg, a kérdések válaszaira pedig nem emlékszem. Már felvettem a kapcsolatot a citromailel, de annyival segítettek ki, hogy menjek rá az "elfelejtettem a jelszavam"-ra.

Mitévő legyek? Ötletek?

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 17. 20:14
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Amennyiben a support sem tud segíteni akkor nem tudsz mit csinálni. Nem tudod azonosítani magad akkor nem tehetnek semmit.Email,Másodlagos email,biztonságos jelszó , biztonsági kapcsolat nélkül.... Így bárki fiókjába be lehetne lépni, törölni ami lássuk be nem lenne jó dolog.

E-mailod -nál sincs másodlagos?

...akkor semmi esélyed.

2014. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogynem tudna segíteni csak nem akar mert a supportok mind gyökerek az hazugság hogy ők nem férnek hozzá a jelszavadhoz mert nem látják mert ha tényleg így lenne az azt jelentené a jelszavad nincs a rendszerbe viszont ha nincs a rendszerbe akkor kb 1× tudnál belépni vagy egyszer sem!!!!!!!!! ahoz hogy a te fiókod megmaradjon ahoz a regisztrációkor megadott adatokat le kell mentenie a rendszerbe! ezért van az hogyha mondjuk 1 évig nem lépsz be az emailedbe akkor törlik hogy ne foglalja a rendszerbe a helyet legalább is továbbra is foglalni fogja csak nagyon picikére összetömörítik olyan picire hogy az használhatatlanná válik csak akkor lenne újra használható ha kitömörítik azt pedig csak a rendőrség kedvéért fogják megtenni
2014. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
itt nem az a kérdés hogy a support tud-e valamit tenni, hanem az hogy a felhasználó tudja -e bizonyítani hogy tényleg az övé! tehát hogy én elkérem a te jelszavadat akkor miért adnák nekem oda? Amíg nem tudod bizonyítani addig nem tudsz mit tenni, mert akkor bárki fiókjához nagyon könnyen hozzá lehetne férni, csak írni kell a supportnak és odaadják... csak mert a rendszerükben tárolva van...
2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!