Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a posztról?

Figyelt kérdés

Ezt írták benne:

"Attól hogy én nem a facebookon élem az életem és nem rakom ki ha 20 évesen sikerül egy rántottát nem elégetni anyukám segítségével , és nem írom ki hogy mikor hol vagyok , mikor érek haza bár ugye ezt is csak azt láthatja akivel ott vagyok mert ugye egy kép alapján nem tudod 15 perc alatt hogy az illető hol lakik hol dolgozik mert letiltod hogy más ne láthassa.Nyilván nagyobb agy vagy mint a facebook készítői és te kijátszod a hackereket is.Fogd már fel ingyen többet tudok meg rólad mint azokról a lányokról pénzért akik az út mellett állnak..."


Egy ismerősöm rakta ki face-ra persze rögtön jöttek a támadások ellene mekkora kamu az egész.Szerintetek?



2014. ápr. 19. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez most, arról szól, hogy a Facebookon keresztül, megosztják, ki - merre jár és mit csinál, ezáltal, egyesek megfigyelik. Ez valós dolog.
2014. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!