Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges hogy vírust kaptam...

Lehetséges hogy vírust kaptam (CS 1.6 miatt) hogyan tudom megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a CS-t és miután telepítettem folyton kiadott az Avira vírusírtó egy hibaüzenetet , hogy nem kívánatos fájlt v vírust talált, megkerestem a mappáját, és 3-4 fájl volt egy CDBurner nevű mappában : nw1(alkalmazás) , nw1background (bitkép)(valami BDS netwiredRC.B.345) többit most épp nem tudom, de folyamatosan azt csinálja , hogy minden mp-ben eltűnik majd újra megjelenik más más mérettel áltlaában 0kb 1kb v pár száz KB és a vírusírtó folyamatosan kijelez rá de hiába kérem h törölje, nem törlődik, manuálisan se ment (jobb klikk mappára v a fájlra - törlés) sőt.. ha a mappát próbálom kitörölni azt írja folyamatban van és nem tudom leállítani sehogy, a fájlt ami ugrál azt meg kijelölni se tudom.. de ha a másikat ami mellett van törlöm is, akkor is azonnal visszateszi.. próbáltam visszaállítani a gépet tegnapi mentésre, azzal megszűnt a probléma, legalább is nem jelzett ki semmit.. azonban visszatelepítettem (véletlen) ugyanazt a CS-t és nem tudtam visszaállítani a gépet csak a maira de azzal semmi se változott és a legutóbbi mentés az 2013.08.04 - 2013.08.06 nem lehet valahogy megoldani hogy csak mondjuk 2 nappal előbbre állítsa vissza? v h a francba töröljem a vírust?

2014. ápr. 23. 19:13
 1/3 Tengor ***** válasza:
56%

Dehogy vírusos, hát a letöltött játékok nem szokta vírusosak lenni! Ez csak a gazdag gyerekek hülyesége, hogy "vedd meg az eredetit" meg ilyenek!

Ennyi káröröm után komolyan: "sárkány ellen sárkányfű!" csökkentett módban indítsd el a gépet és csinálj egy vírusirtást!

2014. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windows-t telepítsd újra, az tutira fog segíteni, vagy ha nem akar, akkro töröld le az avira-t. Mert az is lehet hogy az Avira a rossz... Vannak ám olyan fájlok, és sok program, amiket vírusnak néz, de valójában nem az... Csak a trójaiak a veszélyesek csak meg a spy botok... Nem biztos, hogy komoyl vírussla állsz szemben, épp ezért töröld az Avira-t és tegyél fel egy másikat... Mondjuk a NOD32-t.
2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
AZTHISZEM hogy megoldódott a gond , de már ajánlották is , hogy cseréljem le a vírusírtómat.. az lesz, azért köszi
2014. ápr. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!