Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Időnként megjelenik az olvasot...

Időnként megjelenik az olvasott szövegben egy kis zöld félkör, meg átszínez egy-egy szót, és ha véletlenül ráhúzom a kurzort, akkor egy női fotó ajánlja a szolgáltatásait tört magyarsággal. Hogy tudnám ezt megszűntetni?

Figyelt kérdés

Az Eset Smartot lefuttattam, de nem talált fertőzött fájlt.

Talán egy trójai lehet a gépemen? Vagy mi lehet ez?

Megköszönném, ha tudna valaki segíteni.



2014. ápr. 23. 20:05
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

Malware írtót futtass le (malware nem=vírus):

[link]

nézd meg a kiegészítőid között nem települt -e valami és távolítsd el!

Eset Smart security -t meg állítsd be a veszélyes alkalmazások (PUP) figyelésére!

[link]

2014. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban (F8) futtasd az ajánlottakat.
2014. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uraim!

Köszönöm a segítséget!!!

Úgy tűnik, hogy sikerült megoldani a dolgot.

(54 fertőzést talált.)

Még egyszer KÖSZÖNÖM !!!

2014. ápr. 23. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

54 fertőzött fájlt talált CSAK? :O

Az lófing az enyémhez képest :D

Én is leszedtem a Malwarebytes-ot és 98, azaz KILENCVENNYOLC fertőzött dolgot talált! :O

Köztük egy csomó reklámvírust, tucatnyi backdoor, keylogger vírust és a JS/Kryptik-től kezdve a Fynlos-on át a Sirefef.I-ig millió Trójait is talált :O

De mindezek ellenére a gépem köszöni szépen, nagyon jól van! ;)

2014. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak sima Sirefef Trójai van, összekevertem a JS/Kryptik I. Trójaival, bocsi :/

Utolsó voltam :)

2014. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
Megjegyezném: Azért csak odafigyeléssel, minden vírusírtónál előfordulhat téves riasztás is. A másik, hogy vannak kéretlen alkalmazások amik biztonsági fenyegetést jelentenek, de nem feltétlenül vírusok. Csak hogy példákat is mondjak Mediainfo program (elemzi a médiafájlokat) A vírusírtó megfogja. CCleaner telepítőjét is karanténozza, mivel google toolbar-t tartalmaz. Toolbarok mindegyike veszélyes alkalmazás. Kerülendő!
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!