Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Én a "Vendég" nevű fiókot...

Én a "Vendég" nevű fiókot használtam mindig, és oda mentettem le kb.1500 fényképet. Ha ezt a fiókot egy barom letörölte a gépemről, akkor minden ami ott volt, elveszett? Vagy esetleg átkerültek a "Rendszergazdába"?

Figyelt kérdés
A Rendszergazdába pedig nem tudok belépni, mert jelszavat rakott rá... fontos lenne..

2014. máj. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is ez a barom te voltál?

A vendégfiókot csak kikapcsolni tudja.Persze ilyenkor törli az adatokat.Adatvisszaálító szoftverrel megtudod keresni és visszaállítani.

2014. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mindenesetre jól felpofozni ne felejtsd el a szórakozót.
2014. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze a saját fejedet is falba verhetnéd, hogy hogy lehettél olyan ökör, hogy vendégbe mentesz bármi fontosat!


Csak miután neked megvolt a koponyaalapi törésed, csak azután állj pofozkodni.


Eleve a rendszergazdára te miért nem tettél fel korábban jelszavat, egyáltalán lehetséges ez?!

Alapdolog, hogy minden felhasználót jelszóval védünk.


Mondjuk én utálom a wint, mert egy rakás szar, Ubuntut használok, mert ott még vírusirtóra sincs szükség, pedig évek óta netezek. Annyi felhasználó van, amennyit akarok, jelszóval védem, és persze azt is meghatároz(hat)om, hogy egyes felhasználóknak az anyagai a többiek számára felülírható, vagy csak olvasható legyen, esetleg még könyvtárból sem legyen látható. Azonban még egy rakás előnye van. Ja és ingyenes.

2014. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!