Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet beállítani, hogy a...

Hogy lehet beállítani, hogy a facebook küldjön az e-mailemre értesítőt, ha valaki belép?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy régebben beállítottam, hogyha akárki belép a facembe, tudjak róla és küldjön e-mailt. tudniillik hasznos volt ez nekem a múltban és most is szeretném, hogy működjön, de már pár napja észrevettem, hogy nem küld értesítőt. Akkor is küldött, ha ugyanazon a gépen léptem be és én. A "bejelentkezési értesítőknél" van a baj.... be volt jelölve, de kiszedtem és vissza már nem engedte, hogy tegyem és ezt az üzenetet kaptam: A Firefox böngésződ beállításai megnehezítik a Bejelentkezési értesítők funkció használatát.


Valószínűsíthető ok(ok):


You sometimes clear your cookies.

A böngésződ úgy van beállítva, hogy bezárásakor automatikusan törölje a sütiket.

"Privát Böngészés" vagy "Inkognitó" módban használod a böngésződet.

Új böngészőt használsz.


Eltelhet néhány nap a hiba javítása után, míg újra engedélyezni tudod a következőt: Bejelentkezési értesítők. Lehetséges, hogy a beállítások módosítása után ki kell jelentkezned, majd újra be kell jelentkezned, hogy megjelenjenek a változások.


Ezek közül egy sem jellemző, maximum megváltoztattam a jelszavamat, de még utána is küldött pár napig értesítőt. Pár napja kaptam a facen egy olyan üzenetet, hogy érvénytelen az e-mail címem, de ez lehetetlen, hiszen a mai napig használom, mert muszáj!

Mit tehetnék ez ügyben? :S

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. máj. 28. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kérheted, hogy értesítsünk, ha a fiókodba egy olyan eszközről jelentkeztek be, ahonnan korábban még soha."

Ez számomra nem azt jelenti, hogy mindig küld értesítőt, hanem azt, hogy csak akkor küld, ha az adott gépről még nem jelentkeztek be...


Régen ez lehet, hogy máshogy volt, és emiatt lehet "rossz" most... (Mármint emiatt nem küld mindig...)


Hogy miért ne mtudod visszakapcsolni? Azt nem tudom...

2014. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!