Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom visszaállitani a...

Hogyan tudom visszaállitani a saját profilomat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi miatt de nem a normál módon hozta be az asztalt a gépem: A bejelentkezés egy ideiglenes profil használatával történt.

Nem férhet hozzá fájljaihoz, és a profilban létrehozott fájlok kijelentkezéskor törlödnek. Ennek elkerüléséhez jelentkezzen ki majd probáljon meg késöbb

bejelentkezni..A részletekröl tájékotodjon az eseménynaplóbol, vagy forduljon a rendszergazdához.

Ebböl szeretném valahogy visszaállitani a normál profilra



#ideiglenes profil #profilbeállitás
2014. máj. 30. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Opr rendszer, print screen? csökkentett módú indítás történt?
2014. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
win7em van,és lomtáron kivül nem adott semmit ill a szövegbuborékot a tálca felett(mintha ujratettem volna a gépet ugynéz ki)Csökkentett móddal mit tudnék változtatni egyébbként?
2014. jún. 2. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátha akkor viszonylag normál módban kapnád meg a fiókodat és ha az az egy fiók van és rendszergazda (amit most meggátol ez a hiba), akkor lehet hogy csökkentett módban kapnál egy kis szabad kezet (néha fordítva van) és legalább az alapértelmezett rendszergazdai fiókot fel tudnád oldani és azzal csinálnál tovább mindent.

Egyébként találkoztam már ilyennel, de az tuti hogy nem ugrik be a leírtak alapján hogy mi ez, de mint ha egy paranccsal visszaállítható lenne az egész (cmd). De lehet másra gondolok.

2014. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!