Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírus írtót töltsem le?

Melyik vírus írtót töltsem le?

Figyelt kérdés
avast home edition volt de lejárt .. annyira nem jött be
2014. máj. 31. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az avast egy nagy szar is.

Ajánlom az ESET/NOD32 család termékeit és hozzá a fix-et. Akkor nem jár le. Vagy nCore-on feltettem múltkor a business edition-t ESET/NOD32-ből és ahhoz löktem egy resetert amivel havonta újra lehet resetelni azt az 1 hónap próbaidőt.

Az Endpoint Security/Antivirus-t meg simán belövi.

2014. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

(#1: ne crackelj. Ingynes próbaverzió 1 hónapig tart, a teljes árúval azonos tudású, és havonta egy db e-mailt kell magadnak küldetni a következő elv alapján:

$string."+".$integer."@"."gmail"."."."com")

2014. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Az nem crack, hanem reseter. Azért írtam a business opciót, mert abba csak visszalövi próbaidőre.

De ezt a torrentnél is tisztán és világosan elmagyaráztam.

Egyébként ESET/NOD32-nél használhat TNOD-ot vagy minodlogint-is, az is tiszta módszer a serialok beillesztéséhez, csak azért azok is programok és a serialok se tartanak örökké, ezért is ajánlom a resetert, mert az mindig vissza tudja állítani a próbaidőt.

2014. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

ESET terméket vagy megvásárolod,vagy magazinos kóddal használód (sg.hu Nod32 fórumba mindig közzé teszik,amit be regisztrálsz ESET oldalán és e-mailedre megy az 1-2 hóra szóló érvényes felh.név és jelszó.Ha lejár ismét ennyi a teendő!),akkor biztos illegálisan fogod használni és eredeti is lesz..

Egy védelmi program sem crackelünk,se nem reset sz@rokkal sz@rjuk el,aztán jön a meglepetés!

2014. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik okos 0-z? Látszik az IQ-ja is valahol akörül lehet :)
2014. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De istenem, minek reseter, ha havonta egy e-mail megoldja? vagy egy webcím felütése? Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy a crackek (a reseter is az) mind kifogástalanul működnek, de általában pont, hogy nem.
2014. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis gondolom úgy, csak mivel értek a programozáshoz nem gondolod, hogy nem nézem meg? Egyébként a legtöbb törést direkt tüntetik fel vírusként hogy a felhasználó elálljon tőle és megvegye. Ugye a hülyék simán el is hiszik.

De akinek pl nincs havonta kedve újságos kódozni vagy ilyesmi, vagy amilyen vírusírtót használ, annál nincs ilyen lehetőség, de azt szeretné használni, akkor mit csináljon? De érted? Most ezért húzni itt magatokat, meg lepontozni, mert írtam a resetelős lehetőségről azért elég nagy baromság, de ha csak idáig terjed el a tudata egyeseknek akkor kész.

Én elmondtam a véleményem, ti is, a kérdező úgy dönt ahogy akar.

2014. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a probléma,hogy a crackelős vackod,vagy a resetelős vackodat a vírusirtó vírusos sz@rnak nézni-e vagy sem (van ami valóban az..),hanem a vírusdefiníció frissítések eredetiségéről van szó..Kicsit járj utána ha tudsz!

Nem hiába pofázzák annyian,miért ne tört,crackelt,egyéb sz@rokal tukmált védelmet ne használjanak,mert azoknál egy sima Free antivírussal is többre mennek jócskán..


Kérdező az Avast miért nem jött be? Legújabb verziója jó kis védelem,ingyenesek közt legjobb.

ESET Smart Security (tűzfalas) vagy ha csak vírusirtó kell Nod32,ezeket magazinos kóddal használhatód,ahogy már írták,1perc az egész és valódi frissítéseket kapsz rá és eredeti is lesz!

2014. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem m1.


De egyébként ha már vírusírtót rak fel, akkor tűzfalasat rakjon fel mindenképpen, mivel az interneten lévő támadások ellen, már gyakran semmit se ér a sima antivírus.

2014. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7: Szívtad, mert én meg web-based programozó vagyok, és nagyon jól tudom, hogy a légbőlkapott programozók nem tudják elolvasni az ESET forrását, sőt, a cracket sem, hisz binárisban kódolt, megtapsollak, ha nyílt forráskódút szedtél le.... Egyébként pedig átnézni laza egymillió tömény sort, aztán pedig emellé a crackel együtt a runtime-et debugolni elég nehéz dolog lehet...

Havonta egy e-mail és cserébe egy jól működő szoftver potom ár, ha továbbra is úgy gondolod, hogy az életedből 10 perc évente nem ér fel egy legális birtoklási joggal.. de te tudod.

#9: oks, de ESET tartalmazza a jelenlegi egyik legjobbat.

2014. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!