Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Outlook probléma:...

Segítség! Outlook probléma: Hogyan állítsam vissza a fiókomat?!?!

Figyelt kérdés

Be akartam lépni az outlookba de kiíja hogy :


Úgy tűnik, valaki más is használja az Ön fiókját


Annak érdekében, hogy Ön (és nem más) visszaszerezhesse a(z) gymate98@hotmail.com fiókot, ellenőriznünk kell, hogy az valóban az Öné.


Nos lehet kérni kódot, ahol beírtam az email címemet de fogalmam sincs hogy kapom meg ha nem birok belépni?!

Más email cím meg nem jó hogy beaktiváljam vele a rosszat...


Vagy ki kell töltenem egy kérdőívet ahol egy másik email címemet adhatom meg de egy csomó dologra kell válaszolni aminek a felét nem tudom így nem oldják fel (már 2x próbáltam)


Szóval nem tudom mitévő legyek, ha valaki tud valami megoldást vagy volt neki hasonló az kérem jelezze mert nem szeretném ha elveszne a fiókom vagy valami, pedig nem hiszem hogy feltörték volna. Még egyszer köszi! :)



2014. jún. 3. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Ez nem Outlook probléma, valószinű a hotmail-edet törték fel és azért nem tudsz belépni. Esetleh regelj egy másik fiókot, majd arról próbálj egyezkedni azzal aki elbitorolta. vagy oda kérj
2014. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!