Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagy bajban vagyok, beengedtem...

Nagy bajban vagyok, beengedtem egy trojait emailen at a mobilomba. Iphone5s. Tudnatok segiteni abbsn, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mobilszolgaltatom moge bujva kaptam egy tobb szaz euros szamlat, azt hittem az elofizetessel van valami, igy megnyitottam egy ures csatolt fajlt. Sokat bankolok ed vasarolok telefonrol, kerlek segitsetek, mit tehetek! Bagyon szepen koszonom!

2014. jún. 10. 13:01
 1/6 Tengor ***** válasza:
Biztos, hogy beengedted? Nem PC vírusról van szó?
2014. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Utanaolvastam forumon, trojai. Telekom es voda kuldi angolul, nemetul. A zip-et lementettem es kicsimagoltam. Mindenhol azt irjak, hogy trojai es ne nyissam meg, de nincs info arrol, hogy mit tegyek ha keso..

Mit csinaljak, hogy lassam mekkora a kar? Virusscannert letoltottem, nem talslt meg semmit. Avira a neve. Ez eleg?

2014. jún. 10. 13:21
 3/6 Tengor ***** válasza:
Ha nagyon paranoiás vagy, akkor csinálj egy gyári visszaállítást!
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Az mivel jär? Minden eltünik? Nevjegyek, programok? Ez segit a kesobbiekben?
2014. jún. 10. 14:28
 5/6 Tengor ***** válasza:

A telefon abba az állapotba áll vissza, mint amikor kibontotta a dobozból.

Nem tudom almáéknál hogy működik, de Google-nél a névjegyeket és a korábban telepített programokat a fiókba való bejelentkezés után a telefon automatikusan lehúzza és ha kell telepíti.

2014. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mégis mit tudna csinálni iOS-en? Elárulom, semmit sem. Törlöd aztán csókolom. Az iOS-nél pont az a jó, hogy az ilyenek nem tudnak garázdálkodni, feltéve, hogy nincs Jailbreakelve a telefon.
2014. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!