Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van megoldás a problémámra?

Van megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete valaki törölte a gmail fiókomat.

Már korábban is észrevettem, hogy feltörték, de nem foglalkoztam különösebben a dologgal.

Nem tudom visszaállítani, mert nem engedi a rendszer, pedig minden adat stimmel- név, jelszó, üzenetek, elküldött üzenetek stb.

Ki lehetne valahogy deríteni, hogy ki tette?

Ilyen esetben megéri szólni a gmail üzemeltetőinek?

Ha szólok nekik átlagosan mennyi idő alatt tudnak utánanézni, hogy ki a tettes?



2014. jún. 12. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a tettest felesleges keresni... Mit tudnál vele csinálni? Megverni? Feljelenteni szerintem felesleges lenne...


Inkább azt lehetne megpróbálni, hogy segítséget kérsz a GMail supportjától (ha van neki, én nem használom...), hátha ők vissza tudják (szerintem tudják, inkább az a kérdés, hogy megteszik-e...) neked állítani...

2014. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha ki törölte a fiókodat valaki akkor nem tudod visszaállítani a már nem létező fiókodat. Ha meg nem vagy biztos, hogy kitörölte akkor megtudsz adni másik létező gmail fiók címet amire kérhetsz jelszót. Későbbiekben ha valahogy sikerült belépni akkor állíts be egy telefon számot és megkapod smsben a jelszót!
2014. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még annyit az előző mondani valómhoz hogy én úgy állítottam vissza hogy barátnőm gmail-jára kértem az új kódot, barátnőm meg egyszer úgy állította vissza hogy elküldték smsben. Úgyhogy ez létező dolog, mielőtt valaki írná hogy nem lehet ilyet csinálni...
2014. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!