Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hová tűnt a word dokumentumom...

Hová tűnt a word dokumentumom egy darabja?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az utolsó mentésem, azaz 48 oldalas dokumentum. Ma délután 26 oldalas lett belőle. Hogyan tűnhetett el az a darab belőle és hol keressem?

2014. jún. 18. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elfelejtetted elmenteni.Tudom milyen érzés.Részvétem.
2014. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyszeri munkám volt az elveszett darab. Körülbelül két napot dolgoztam az elveszett oldalakon, a folyamatos mentés megvolt mindig.
2014. jún. 18. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mentél arra utoljára véletlen, hogy mentés másként ? Akkor lementhetted egy másik helyre véletlen.egyszerűbb ha használod a windows keresőjét és beírod a dokumentum nevét
2014. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam! Ugyanaz a fájl háromszor van meg. Mind a háromnál a legutolsó módosítás ideje június 13! Holott tegnap este volt az utolsó módosítás! Ilyen létezik? Olyan, mintha az office szerint nem történtek volna meg az elmúlt napok! Mintha 13-ánál megállt volna! Eszméletlen állapot!
2014. jún. 18. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet is csak a windows tud.Szerintem Valami vírusod lehet,más elképzelhetetlen.Ha nem lesz meg kénytelen leszel újra csinálni.De előbb futtass le valami víruskeresőt.
2014. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem működik az automatikus mentés, ez a Windows hibája. Amikor ilyet tett az asztali gép (XP-s), azonnal újratelepítettem.
2014. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Licenszes az MSOffice a gépeden? Ha nem, akkor az is lehet, hogy az utolsó Windows frissitésnél letiltották. Töröld ezt az MS szutykot és telepítsél ingyenes LibreOffice-t! Évek óta használom, még soha nem tett ilyet. Igaz, nem Word, hanem Writer a szövegszerkesztőjének a neve. [link]

[link]

2014. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét!
2014. jún. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!