Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vettem egy karaktert egy...

Vettem egy karaktert egy játékban, email címmel eggyüt, de akitől vettem vissza lopta az email címet. Megvan az IP címe, mit tudok tenni? A rendőrség tud valamit csinálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
IP cimmel meg segget sem lehet torolni, szoval semmire se jo. A rendorseg meg szoba se allna veled.
2014. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vannak jogaim ebben az országban, nem ?
2014. jún. 19. 17:00
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

A jogaidat te magad tiportad sárba, amikor a játék szabályainak figyelmen kívül hagyásával a kiadó tulajdonát képező virtuális karaktert pénzért vásároltál meg valakitől.


Nem tudom, milyen játékról van szó, de a legtöbb játék szabályzata tiltja a karakterek és egyéb tárgyak adásvételét.


Egyéb kérdés?

2014. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Vannak jogaid, de illegális dolgot csináltál.


Ez kb olyan, mintha vennél füvet és utána az eladót akarnád feljelenteni, mert negyed grammal kevesebbet adott.

2014. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Milyen illegális dolgot ? Nekem adta az email címet, aztán vissza vette, ez nem illegális ?
2014. jún. 19. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

"Vettem egy karaktert egy játékban..."


Es ez mi? Ezen van a lenyeg.

2014. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából relatív a vétel, mert cseréltünk.
2014. jún. 19. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor miert irod azt, hogy vetted?

Egyebkent a csere-bere sem megengedett.

2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De akkor most mi tudok tenni ?

Bemenjek a rendőrségre ? Csak mert valaki azt mondta ő regisztrálta az emailt címet, és így nem tehetek semmit.

2014. jún. 23. 16:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ellene tenni semmit.


1) Nincsenek törvények játékosok közti szóbeli megállapodásra (üzenetek nem tartoznak ebbe)

2) Nincs hivatalos adás-vételi vagy csere szerződésed

3) Játék szabályzata is tiltja (bár ezzel a játék üzemeltetőihez fordulhatsz), ha egyáltalán érdekli-e őket.

2014. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!