Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szisztok! A fb fiókomat...

Szisztok! A fb fiókomat feltorték és vele egyutt a yahoos email cimem is ameikkel regisztráltam oda. Nem lehet semmit se csinalni probáltam mindent. Valaki valami otletet tud?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Használj biztonságos jelszavakat és minden oldalon más jelszót adj meg.
2014. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sirasd el! Ennyit tehetsz.
2014. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 edemmester ***** válasza:
Ha adtál meg bizalmi kapcsolatokat a facebook profilod beállításaiban, akkor azon keresztül megpróbálhatod helyreállítani a fiókodat, hátha nem törölte őket aki feltörte, egyébként pedig legközelebb kapcsold be a telefonos megerősítést a bejelentkezéshez és nem fogják feltörni. Esetleg még megpróbálhatsz írni a supportnak az ügy érdekében.
2014. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek. sajnos nem tudom helyreallitani meg semmi mert minden ki van cserelve egyszeruen. nem érdekel a fb mert lehet csinalni mást nem az a gond, hanem bár le lehetne valahogy tiltani a fiokot..
2014. jún. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!