Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ahogy elindítottam a böngészőt...

Ahogy elindítottam a böngészőt (firefox) azonnal felvillant a kis letöltésnyilacska, hogy letöltődni próbált valami. Azt írja a kormany.hu-ról, de egy hónapon belül egészen biztos hogy nem jártam arra. Mi lehet ez, hogy jött?

Figyelt kérdés

Addig oké is lenne, hogy lejön valami egyből, elkönyvelném úgy, hogy jólvan, jólvan, biztos csak benne voltam korábban valamibe amit most állított vissza, xls úgy se tud nagyon bántani. NA DE KORMANY.HU-ról?! Nem is emlékszek, hogy valaha is jártam volna ott, elképzelhető, sőt ha ez lett valószínűleg így volt, de biztosan nem a közelmúltban. Nálatok érkezett már így fájl?

Failed, de hát azért csak érdekel, hogy mi ez. Megnyitni meg nem tudom.

Mi ez?!

j-k.xls


2014. jún. 24. 04:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ne fosikázzál annyira,nem valószínű,hogy ártalmas,
2014. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy 2003-as vagy régebbi Excel-lel készített Excel munkafüzet, vagyis egy táblázat.
2014. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!