Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Help! A Samsung Galaxy S3...

Help! A Samsung Galaxy S3 minimre feltettem a Samsung Galaxy képernyőzárat! És miután feltette nem szólt, és nem is állítottam be rajta jelszót, és kéri! Mit csinájak?

Figyelt kérdés
Próbáltam: Újra indítani, Ki-és Bekapcsolni.

2014. jún. 25. 19:43
 1/2 anonim válasza:
0000 vagy a pinkódod vagy 1234 ?
2014. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló! Először kapcsold ki a telót. Majd amikor kapcsolod be akkor a bekapcsoló gombot mindig tarts lenyomva + a HANG LE gombot nyomogasd kb fél percig. Majd egy "recovery" menü fog megjelenni, ha ez megvan akkor ott a menüben a hang le- fel gombokkal tudsz navigalni. Ott Válaszd ki a factory reset-et,majd ott a yes-t. Majd ott fog tölteni max 15 másodpercet. Ezután ott lessz hogy restart system. Ranyomod majd újra indul és kész.


VISZONT HOGYHA EZT CSINÁLOD AKKOR ELTÜNNEK AZ ALKALMAZÁSOK A TELEFONRÓL,minden beállítás alapértelmezett helyzetre áll vissza. A memória kártyán lévő dolgok megmaradnak. CSAK SAJÁT FELELOSEGRE!

2014. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!