Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez biztonságos? Nem át verés?

Ez biztonságos? Nem át verés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a welbid.com nem átverés? vagyis ha meg nyerem akkor meg is hozzák?



2014. jún. 26. 11:10
 1/9 Tengor ***** válasza:

Igen és igen.

Pontosan nem tudom, hogy ez az oldal hogy működik, de a hasonlók valami ilyesmi módon: ahhoz, hogy licitálhass zsetont kell venned (BID). Egy zsetonért egy licitet tehetsz. A legmagasabb licit nyer + a szolgáltató, mert a vesztesek a zsetonjaikat nem kapják vissza.

2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok és ha ott pl nyerek egy Samsung H6400 40" 3D Smart Televízió-t ami az arukeresőn 157K akkor bontatlanul 120K-ért könyen el tudom paszolni?vagy ilyesmik-et MacBook pro,Air....
2014. jún. 26. 11:18
 3/9 Tengor ***** válasza:
Eladhatod persze. Természetesen a vásárolt zsetonok nem csökkentik a termék árát, tehát ha 120-ért nyerted, akkor a valódi ár 120 + a megvett zsetonok ára.
2014. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan annak a látszatnak dőlnek be hogy ott minden milyen olcsó. Ha ki van írva hogy 1000 forintért kelt el egy 100 ezres értékű termék, ott ugyanúgy kifizették licitként az árat, sőt a licitek száma általában meghaladja a termék eredeti árát, és ezen nyernek az ilyen oldalak.

Az oldal saját pénzegységének értéke van feltüntetve, ami lehet hogy hivatalos fizetőeszközben mérve tízszer vagy százszor többe kerül.


Te pedig minden egyes licitet kifizetsz, és nem leszel egyedül aki majd fizeti a pénzét egy termékbe addig amíg el nem fogy. Csak a legutolsó nyertes nyer, mert minden licit újraindítja a lejárati időt, és automatikusan klikkelő robotok tartják életben a versenyt amíg ki nem fogysz a pénzedből és újra el nem költöd BID-re. A végén lehet hogy több tízezer forintot költöttél és tettél meg licitre, de végül más föléd licitált és ő viszi a terméket. Te a pénzt pedig nem kapod vissza.

2014. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átverés. Havernek majdnem 80 ezer forintja bánta, laptopra licitált, de mindent elvesztett.
2014. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez visszaélés a személyes adatokkal, ez szimpla adathalászat! "Azért az egészen más, hogy meg kell adnom az adataimat, vagy hogy az irataimról fénymásolatot küldjek. Számtalan módon és helyről vásároltam az interneten keresztül, de ilyennel még nem is találkoztam. Az pedig, hogy a szabályzatban ezt konkrétan nem közlik, egyszerűen becsapás. Ha ezt tudom, nem regisztrálok, és főleg nem utalok át egy fillért sem. Azért is nyitottam ezt az oldalt, hogy aki a wellbidre akar regisztrálni, akkor erről a feltételről is szerezzen tudomást".
2014. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN csak terveztem a welbid-ről vásárólni de most elbizonytalanodtam még egy negatív komment és tutira nem veszek semmit de ha még két pozitiv komment össze jön akkor talán nem tudom ....
2014. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:
#8, tényleg nem értetted meg a rendszer lényegét?
2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!