Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lépjek be a gépbe?

Hogyan lépjek be a gépbe?

Figyelt kérdés
Elővettük a régi számítógépet,amit kb. egy éve nem használtunk,most be kéne lépnem,de egyáltalán nem tudjuk mi volt a jelszava... Mit lehet tenni?

2014. júl. 2. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
windows van rajta?
2014. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen WindowsXP
2014. júl. 2. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
ha igen és valamennyire tudsz angolul, továbbá minimálisan értesz a géphez akkor keress meg üzenetben. (holnap ráérek leírni, ma már nem valószínű)
2014. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(ja és ide nem is írhatom le, ezért mondtam az üzenetet :) )
2014. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké :D Köszi
2014. júl. 2. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
csokkentett modban belepsz es te leszel az admin a tobbi "felhasznalo" csak,felhasznalokent lesz jelen es ott kivalasztod amit valtoztatni szeretnel...es fogod es kitorlod a jelszot....vagy adsz masikat
2014. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Na azt megnézném.. és az admin jelszót honnan fogja tudni? :) egyébként van működő megoldás. (trinity)
2014. júl. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 azt megnezheted! tapasztalatbol mondom! ha nem hiszed jarj utanna
2014. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
es meg annyit, hogy segiteni szerettem volna, te meg off-olsz!!?? azert, mert te nem ertesz valamihez, vagy sose csinaltad, vagy nem merted az nem azt jelenti, hogy nem lehet megcsinalni.....es most is off-olhatsz nyugodtan
2014. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt ilyen hangnemben nekem esel közölném veled, hogy értek hozzá. Tudom, hogy erre gondoltál: https://www.youtube.com/watch?v=1hJtG75O0JI

De ez csak akkor működik, ha nincs megadva jelszó az admin fióknak. Ne nézz már hülyének senkit sem...

2014. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!