Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért fagy le a gépem pár...

Miért fagy le a gépem pár másodpercre?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel befagy az egész pár másodpercre. Utána az egérmutató mintha megbolondult volna, valamikor rendesen egy nyíl, utána egy kéz, egy vonal és van amikor teljesen eltünik... Miután kikapcsolom a gépet, a monitor már rég lekapcsolt, de a gép kb fél perc után áll le. Ez csak akkor van ha a fagyás után kapcsolom ki, egyébként nincs ilyen gond. WIN7!

2014. júl. 9. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
És eddig úgy vettem észre, hogy csak böngészés közben történik ez! Chrome, Mozilla mindkettőnél előfordul!
2014. júl. 9. 11:37
 2/9 A kérdező kommentje:

Gigabyte GA-F2A55M-HD2 desktop alaplap

AMD Athlon II x4 750k sFM2 processzor

Kingmax 4GB 1600 Mhz DDR3 memória

Western Digital Blue 500GB 7200 rpm 16mb SATA3 HDD

Gigabyte Geforce Gtx550 Ti 1GB GDDR5 195bit VGA

FPS HEXA 400W táp

2014. júl. 9. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt ugyan ez, böngészés vagy bármi más közben 10-20 másodpercre megfagyott a gép, mint kiderült a merevlemez kábele elmozdult egy kicsit, így nem volt tökéletesen bedugva, esetleg nézd meg azt.
2014. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy hibás a hdd vagy a ram először próbáld csak meg kivenni a ramot és visszatenni meg megigazítani a hdd kábelét
2014. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó lett! :)
2014. júl. 10. 14:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig tartott az örömöm...
2014. júl. 10. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a hiba oka hardveres probléme-e ha nem lehet hogy formát is kéne a merevlemezt és újrarakni a Windowst.
2014. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2 hónapos a gép és máris újratelepíteni? :/ Itt találtam egy kérdést, ugyanaz a gondja mint nekem és neki az segített, hogy szétszedte a gépet majd összerakta. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Nem nagyon értek az ilyenhez, csak a kábeleket húzzam ki is dugjam vissza a helyére?

2014. júl. 10. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
nem muszaj kihuzogatni oket. eleg ha csak egy picit megmozgatot a toveben es egy picit befele nyomod, hogy biztosan erintkezzen.
2014. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!