Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek érdemes a ccleaner...

Szerintetek érdemes a ccleaner-en kívül más használni rendszertisztítót vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Sokan írták itt és más fórumokon is hogy a ""ccleaner nem alkalmas mélytisztításra" , erre jobb például a registry reviver vagy hasonlók. Viszont olyat is hallottam hogy ezek között a tisztítók között van olyan is ami kamu...

2014. júl. 9. 12:04
1 2
 1/12 csacsi2 ***** válasza:
100%

Mert nem tudják, hogy alkalmas! Nem kell más!!!

Legjobb, legmegbízhatóbb fájltisztító!

Töltsd le a CCenhancer-t! Ez kibővíti a CCleaner alkalmazás listáját újabb, frissült programokkal, hogy azok szemetét is kitakarítsa amelyek nem rendszermappába szemetelnek! Ezt a listát időközönként frissítik, hogy belekerüljenek a legújabb programok és programok változásai! Érdemes időközönként újat letölteni.


programot csak letöltöd, elindítod klikkelsz a download latest -re (vagy magyar nyelvre állítva: legfrissebb letöltése-re) és kész! kibővíti a winapp2.ini -t.

[link]


CCEnhancer (Multilingual)

[link]

2014. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csacsi2 ***** válasza:

jajj ne keverjük azért a registry tisztítója tényleg nem alkalmas a mélyvizsgálatra, de legalább nem omlik össze a gép takarítás után!

registry reviver -t csak ajánlani tudom registry tisztításra, egyik legjobb program!

2014. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Ccleaner fizetős változata igenis alkalmas rá. És nem töröl pl. rendszerfájlokat, mint a Wise!
2014. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell semmi más a CCleaner bőven elég és vírusírtó se kell mert csak lefoglalja a géped a vírusfejlesztők úgy is egy lépéssel a vírusírtók előtt járnak. Én se használok

és nem kaptam el semmit egyszerűen ne tölcs le szarokat.

2014. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ekkora baromságot is rég olvastam már... Legalább ne bíztasd a kérdezőt ha nem értesz semmihez.
2014. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A neten minden tele van vírussal, észre sem veszed és már egy botnet hálózat tagja a géped. És ontja a nevedben a spamokat. Kell megbízható tűzfal, kell naponta frissülő vírusirtó. Még az okostelefonodra is.
2014. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 csacsi2 ***** válasza:
Legtöbbször azt sem tudják, hogy van a gépükön (pl.MSE) tűzfal/ vírusirtó, ezért van hasonló bősz kijelentés...
2014. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4

Van telepítve vírusirtóm , nem áll szándékomban leszedni. A windows 7-nek van beépített tűzfala , feltételezem nem a legjobb , de egy alap védelmet talán ad. Használtam már a comodo tűzfalát , de szinte a használhatatlanságig lasította a gépem , főleg bekapcsolás után , hideg indításkor volt a legborzasztóbb...

Feltettem a registry cleanert.... 405 "hibát" talált...

2014. júl. 12. 03:47
 9/12 csacsi2 ***** válasza:

Microsoft Security Esential van fent (gondolom). Az már ad valamilyen szintű védelmet (Nem rossz). Amennyiben ez mellé még telepítesz mást is összeakadhatnak. Ezért a lassulás. Comodo egyébként nem híres a "fogyasztásáról".A vírusírtót is be kell álítani nem csak feltenni! Nekem 1.8 as cpu -val, 1.5Gb ram-al nem fogta jelentősen. Vannak azért más kis erőforrásígényes vírusírtók is mint Eset Smart Security,Panda Cloud...De ha nem kapsz vírust nem kell variálni. Ajánlom a Malwarebytes-t (ami malware írtó)megfér a vírusírtód mellett elég ha időközönként lefiuttatod, jobb a veszélyes alkalmazások felkutatásában mint egy vírusírtó!

[link]

Amit írtál hogy indításkor lassult be, az annyit tesz hogy boot időben ellenőrizte az induló folyamatokat! Ez szerencsés, mert ha vírus indul el akkor amikor még a védelem nem állt fel akkor lehet bármi a gépen, kiiktathatja a védelmet és feltelepül, mielőtt felállna a rendszer! Beállításokat lehet finomítani, de az indításkori futtatás nem elhanyagolható.


Registry Reviever jó program... Egyes programok napi szinten ~50-100 hibát generálnek a registryben, főleg ha használsz portable programot ami nem jól lett megírva.


A Fájlrendszer takarítását se hagyd ki :)

2014. júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"És nem töröl pl. rendszerfájlokat, mint a Wise"


Én 1,5 éve wise disk és registry cleaner-t használok. CCleaner-től pártoltam át, mert a wise sokszorosan alaposabb. De ez persze az én tapasztalatom. Másnak a CCleaner jött be jobban. Nem volt még olyan, hogy a wise szükséges rendszerfájlokat törölt volna. a registry clenaer-jében persze be lehet állítani, hogy mélyvizsgálat, de oda is van írva, hogy csak haladó felhasználóknak, tehát nem árulnak zsákbamacskát.


Válasz: elég egy darab rendszer/merevlemeztisztíró, nem kell kettő. Elég a CCleaner is, minden szükségeset az is bőven megcsinál.

2014. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!