Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valahogy vissza tudom keresni...

Valahogy vissza tudom keresni a telefonba (Nokia500) a párszor beírt jelszavam?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelszavam, a gépbe nem kellett beírni, de a gép befuccsolt, így nem tudok felmenni facebookra. Az e-mailem is facebookos e-mail. Így abból se tudok belépni. A telefonomba nem mentettem el, de beírtam párszor. Ott nem lehet megnézni valahogy?
2014. júl. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mentetted el a telefonodba akkor nem. De ha a gépeden megvan, el van mentve akkor abból ki lehet szedni. A merevlemezt vedd ki a gépből és csatlakoztasd USB-n egy másik géphez, ha nincs levédve a fájlrendszer akkor ki tudod szedni a böngésző tárolt jelszavait.
2014. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a gépbe is be volt írva, de elmentve, hogy csak oda kattintottam hogy belépés és belépett. De most eltűntek ezek a jelszavak. A merevlemezem maradt. Akkor el tudnád magyarázni itt, vagy privátba, hogy hogy is csináljam pontosan? Laptopról van szó.
2014. júl. 11. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy most a gépről is eltűntek?


Milyen böngésző? Firefox? chrome?

2014. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Chromem volt. Újra lett rakva a gép. Új op. rendszer lett rárakva, de ugyan az mint a régi. De már én töltöttem le a chrome-ot rá megint. És semmi nem maradt meg. Tudom a jelszavam, meg azt, hogy kb mi van benne. De hogy pl hol a pont, meg hogy a szám mi is, azt nem. Meg hogy a számba van-e pont pl. Nem ugyan azt raktam be direkt, és elfelejtettem. Aztán amikor tönrement a gép, már nem tudtam mit csinálni. Még esetleg annyi, hogy haverom gépén is beléptem, az nem tudom, volt-e újrarakva azóta. De ott nem mentettem a jelszót. Amikor kiírta, hogy menti-e akkor a nem-re mentem. Esetleg valahogy ott nem tárolta? Hogy rákeressek? Nem akarok újat csinálni, de lehet nem marad más megoldás?
2014. júl. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!