Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » EBoostr rendszergyorsító...

Zsolesz68 kérdése:

EBoostr rendszergyorsító talán kémprogram is egyben?

Figyelt kérdés
Hát nem azért,de ezt az eBoostr gyorsító programot amikor telepíteni akartam (legújabb verzióját),a telepítés első lépéseként kikapcsolta a Comodo tűzfalamat úgy,hogy utóbbi nem is riasztott!"Már a spájzban vannak az oroszok!!!..." :) És kémkednek... (állítólag orosz technika ez az eBoostr) :)

#eboostr
2014. júl. 12. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen programoknak szükségük van arra hogy megfelelően települjenek, megfelelő magas prioritású engedéllyel, így tud lekérni a számítógépedről adatokat és a gyorsítás érdekében módosítani a géped konfigurációját. Nem kell megijedni általában a vírusirtók kikapcsolt állapotban is jeleznek ha gáz van.
2014. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Azért még gondolkodom rajta,hogy feltelepítsem-e.Bár egy 5 éves XP-m van (azóta gépezek,olyan alapokról kezdve,hogy azt sem tudtam hol kell bekapcsolni a gépet :) )Annyira nem lassú amúgy a rendszer (takarítgatom) és a programok betöltődési ideje sem,hogy életmentő legyen ez a kis eBoostr.No, meg sokan azt mondják,hogy kikészíti az SD kártyát,vagy a pendrive-ot.De ha csak olvassa a programot,és nem írja állandóan,akkor miért tenné tönkre a másik meghajtót?És mi lenne,ha a "C" meghajtóra telepíteném a progit? Vagy ahhoz külön partíciót kell rajta létrehozni ezért?Nem is tudom,hogyan kell pontosan másik partíciót csinálni a merevlemezre,belenyúlni meg nem akarok feleslegesen,mert még telepítő lemezem sincs az op. renszer javításához,gyárit kapni nem lehet,torrenteznni meg nem akarok ezért.( 512 Mb-os ramom van,xp-n és vistán kívűl nem is tudok rá mást telepíteni a rendszerkövetelmények miatt :) )

Inkább az lenne még egy kérdésem,hogy ha a Rufus bootlemez készítővel készítek egy bootlemezt,akkor az olyan mintha egy komplett telepítőlemez másolatom lenne az XP-m ről???

És Dvd-re lehet írni a Rufussal?

Bocsi,ha hülye kérdéseket tettem fel,de én még nem a számítógépeken nőttem fel (46. évemmel :) ).

És ezek után visszaminősítem megam "Haladóról" "NagyonKezdőre"... :)

Üdv!Elnézést a fárasztásért...! :)

2014. júl. 14. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a fájlrendszeren kívül a teljes XP rajta lesz, abban biztos vagyok hogy lehet vele DVD-re írni vagy az általa elkészített fájlt kiírni. Az eBoostr telepítéséhez nem kell semmit módosítani a gépeden csak feltelepíteni, bár nem hiszem hogy bármit is tudna gyorsítani egy használható XP-n 512 MB rammal.
2014. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a válaszod!Hasznos volt,és ezért meghívlak egy "virtuális" sörre! :) Amikor nem tudok valamit,leginkább itt keresgélem a választ,mert más fórumokon csak össze-vissza szakkifejezésekkel dobálóznak,aztán a végén ők sem tudják ki-van-kivel... :)
2014. júl. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!