Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A hozzáférés megtagadva...

A hozzáférés megtagadva fájloknál mit tegyek?

Figyelt kérdés

véletlenül áthelyeztem 1 képekkel,videokkal és pdf fájlokkal teli mappát egy másikba és ott már nem nyitott meg semmit a gép miután vissza helyeztem az eredeti helyére utána se nyitotta meg semmilyen program a fájlokat...


először is a véletlen áthelyezés után nem lehetett egyszerűen vissza húzni a mppát de ez segített a helyzeten [link]

viszont utána már semmi nem működött a mappában



próbáltam átírni a JPEG-t jpeg-re

a rendszergazdát módosítani

a biztonságot ----"----

netre feltölteni 1-1 képet de még ez se sikerült semmi nem hozta eddig helyre


2014. júl. 13. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy olyan mappába helyezted át, ami írásvédett?

A mappa tulajdonságában áttudod írni, hogy legyen

-olvasható

-írható

-és végrehajtás

Ezt mind pipáld be, és akkor hátha..

2014. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm már sikerült :)
2014. júl. 16. 12:18
 3/3 Bambuci2 válasza:

Ha még valaki mondjuk szenved ezzel a hibával (ha már a kérdező szart rá megosztani), Win10 alatt itt a megoldás, amennyiben Windows 10 újratelepítés után jön a hiba:

Fájlon jobb egérgomb - tulajdonságok - biztonság fül - speciális gomb - engedélyek fül - folytatás gomb - hozzáadás gomb - részvevőnél rendszerbiztonsági tag kiválasztása - alapesetben a te PC-d neve kell ott legyen, mezőbe beírni: "Mindenki" - Teljes hozzáférés PIPA, majd OK 3x. Ezután majd engedi már megnyitni.

2019. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!