Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nekem egy vega c3124 tablettem...

Nekem egy vega c3124 tablettem van és elfelejtettem a jelszavam! Mit lehet tenni? Próbálkoztam már 100-nál többször! Nincs rajta reset gomb! SEHOL! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 17:30
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Típus függő, bekapcsolás közben nyomva kell tartani a hangerő fel vagy hangerő le gombot, amíg ki nem írja, hogy rendszervisszaállítás következik, megszakításhoz nyomj meg egy gombot, vagy valami hasonló. (már nem emlékszem pontosan)


De azt is olvastam, hogy sok rossz próbálkozás után alul megjelenik egy felirat, hogy elfelejtette a jelszavát, és ha van google fiók beállítva akkor azon keresztül lehet valamiféle jelszóvisszaállítást-vagy-mit csinálni.

2014. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az első nem megy mert nincs hangerő gomb külön rajta(külsején)!


a második azért nem igazán értem mert ha 100-szor már el rontod ,akkor mégis még hányszor kell még elcseszni?????


és próbáltam már a belső hangerő gombal azzal meg nem megy!(power + sound+-);(home + sound+-)

2014. júl. 15. 21:54
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Szerintem te kérdeztél rá a prohardver/itcafe/gamepod/mobilarena család fórumán is...

Az #50 hozzászólásban említik, hogy kell egy program és számítógéphez csatlakoztatva USB-n van lehetőség a hangerőgomb kikerülésére.

2014. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom!!!
2014. júl. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!