Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megszüntettni az...

Hogy tudom megszüntettni az írásvédelmet?

Figyelt kérdés
Egy .iso fájl szeretnék feltenni pendrivera de a total commander azt írja h nem tudja mert írás védett a fájl tulajdonságok írás védelmét kivettem de mindig vissza állítja magát miért?

2014. júl. 15. 23:38
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Pen drive fájlrendszere ? Iso file mérete ?


Mert ilyenkor az szokott a gond lenni, hogy a pendrive FAT-ra vagy FAT32-re van formázva, viszont ennek a fájlrendszernek van fájlméret korlátozása mégpediglen 4 gigabájt. Valószinű az iso filéd mérete nagyobb mint 4 giga.


Amiket tehetsz a probléma megoldására :


1. A pendrivét megformázod NTFS-re vagy exFat-ra


vagy


2. Az Iso filét darabolod pl 1 vagy 2 gigás darabokra (total commander vagy winrar megfelel a célnak).


Sok sikert.

Üdv.

2014. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol nem pendrive hanem hdd 1 tb ami ures a fajl kb 7 giga. Nem darabolhatom mert az xboxal akarom osszekotni es az xbox csak az isot fogja felismerni. Ez egy mappa amiben van egy iso fajl meg egy 32 bytes valami ezek nem iras vedettek csak a mappa na de ha csak az isot probalom masolni akkor kiirja h irasvedett
2014. júl. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!