Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megváltoztatni a...

Hogy tudom megváltoztatni a WI-FI hálózatom jelszavát?

Figyelt kérdés

#router #Wi-Fi #D-link #the fucking neighbors connect to my wi-fi network
2014. júl. 16. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj teljes hozzáférést a gépedhez és megcsinálom :)
2014. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Höh...
2014. júl. 16. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Beírod a router IP címét a kereső címsorába,ez általában 192.168.1.1 beírod az ID-et és a jelszót és ott lesz ilyen,hogy WPA Pre-Shared Key: ide kell írnod a jelszót.
2014. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnánk a routered pontos típusát akkor meg tudnánk mondani pontosan hol keresd ezeket a beállításokat.


A router webes, böngészőből kezelhető beállító-felületén - amit általában a 192.168.0.1 vagy 192.168.1.1-es IP-címen érhetsz el - kell keresned a Wireless security névre hajazó résznél WPA(2) passphrase/Pre-shared key nevű beállítást.

2014. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
D-Link DIR-615 Amúgy beírtam az IP-t a keresőbe, csak egy baj van, hogy nem tudok bejelntkezni, a ruter alján található felhazsnálónévvel, jelszóval próbáltam, de azzal nem enged be. Esetleg router hard reset...? Vagy meg lehet oldani egyszerűbben?
2014. júl. 16. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
**router
2014. júl. 16. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

"D-Link DIR-615"

Akkor:

- böngésző címsorába (ne a keresőbe!): [link]

- User name: admin

- Password mező alapértelmezetten üres

- Bal oldali menüben: Wireless settings menüpont

- Jobb oldalt (Lásd: [link] ): Manual Wireless Network Setup gomb (ez fog megjelenni: [link] )

- A wireless security mód résznél a Security mód legyen WPA-Personal

- A megjelenő Pre-Shared Key mezőt kell megváltoztatni.


Ha elfelejtetted a jelszót, akkor sajnos reset (be kell nyomni a router hátulján a lyukban levő mikrokapcsolót ~10 másodpercig, majd ~30 másodperc múlva elérhető újból a router).


Bővebben: kézikönyv: [link]

2014. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem én állítottam be anno. De mindegy, sikerült megoldani, resetelve lett. Köszi a válaszokat.:)
2014. júl. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!